Video Chat Kullanımı

Video Chat Kullanımı

Bu konu; Roket hızında kameralı sohbet odalarına girişe olanak sağlayan video chat sitemizin kullanımı konusunda geniş bilgiler içermektedir. Siz değerli kullanıcılarımızın çok sık karşılaştığı sorunları değerlendirerek detaylı bir makale hazırladık.

Sohbet ‘e kayıt olun ve Giriş yapın

RoketSohbet Web sitemize giriş yaptığınızda sağ Üst tarafta Facebook Sayfa adresimiz ve Sosyal ikonlarımızı görürsünüz. Bu ikonların hemen yanında aşağıya doğru açılan bir “ok” işareti göreceksiniz. Bu ok işaretine tıkladığınızda karşınıza Oturum aç ekranı gelecektir. Buradan daha önce kayıt oluşturduysanız, Kullanıcı adı veya Mail adresinizi ve Şifrenizi yazdıktan sonra “Giriş” butonuna basarak Web sayfamızda oturum açmış olursunuz. Şayet Sohbet sitemize ilk defa giriş yapıyorsanız, aynı pencerenin alt kısmında “Yeni üyelik oluştur” butonunu kullanarak yada hemen sağ alt köşede bulunan “Facebook, Twitter, Google+” hesaplarınızla hiçbir form doldurmaya gerek kalmadan üye olabilirsiniz. Başarılı şekilde oturum açtığınızda Oturum açma penceresinde profil bilgilerinizi görebilirsiniz.

Peki şimdi Kameralı Sohbet odaları ‘na nasıl gireceğim diyorsunuz. Sabırsızlanmayın ! Ücretsiz Video chat ‘e giriş yapmak oldukça kolay. Hareketli tanıtım görselimizin bulunduğu alanın üzerinde “Anasayfa, Sohbet, Forum” yazısını göreceksiniz. Bu menüden Sohbet ‘e tıklayarak tarayıcınız sizi Sohbet ‘ Giriş paneline yönlendirecektir. Chat Sayfası açıldığında tarayıcınız size “Bu siteden gelen bildirimleri kabul etmek istiyormusunuz?” diye soracaktır. Bu uyarı sohbete giriş yaptıktan sonra, sohbet esnasında sizin adınız geçtiğinde, birisi size özel mesaj yazdığında sağ alt köşede uyarı vererek, küçük bir bildirim gösterir. Kullanıcı adı ve Şifre yazmanıza gerek kalmadan, “SİTE BİLGİLERİ İLE GİRİŞ” Butonuna tıklayarak Kameralı sohbet odalarımıza kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Her dile uygun Sohbet Odaları !

Sohbet penceresinde sağ tarafta bulunan “Turkish” yazısının alt kısmında “daha fazla…” seçeneğine tıkladığınızda, aynı bölümde “İngilizce, Almanca, Arapça, italyanca, ispanyolca, kürtçe, Rusça, Azerice” dillerinde bir çok seçenek göreceksiniz. Bu sohbet odaları ‘ndan giriş yapmak istediğinize tıkladıktan sonra açılan beyaz bencerenin alt kısmında “Sohbet odası ‘na katıl” butonuna basarak, “Bu odaya katıldınız” şeklinde bir ileti görürsünüz. Kameralı chat ekranında oda içerisinde bulunan kullanıcıların yaptığı anlık sohbet ‘leri takip edebilir, sizde hemen seviyeli sohbet yapmaya başlayabilirsiniz.

İçine Yazılmış:
Yazar Hakkında

WebMaster

1988 İstanbul - RoketSohbet.Com Kurucusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir